Co kupić na prezent pod choinkę?

Co kupić na prezent pod choinkę?

Kiedy zrywamy listopadową kartkę kalendarza, która jednocześnie rozpoczyna nowy miesiąc – grudzień, wszyscy zaczynają jakoś tak bez namysłu gnać, bo przecież idą święta. A skoro święta, to i prezenty. I właśnie tu pojawia się problem, jak co roku zresztą. Co kupić na prezent, żeby nie być zbyt banalnym, żeby się nie powtórzyć, żeby nikogo nie urazić, żeby się spodobało… Dylematów faktycznie może być sporo, ale nasza redakcja przygotowała dla Was kilka fantastycznych pomysłów, aby te święta były choć trochę spokojniejsze od poprzednich.

Czy jest ktoś, kto nie lubi planszówek?

Gry planszowe są zawsze na czasie, niezależnie od wieku. Chyba każdy lubi choć trochę przenieść się do innego świata i rozpocząć bój, by poczuć powiew rywalizacji. Gry planszowe sprawdzą się idealnie dla dzieci i młodzieży, ale też dla dorosłych. W sklepach znaleźć można ich setki. Warto wcześniej przygotować się do zakupów i poczytać choćby w internecie opinie o danej grze, by wybrać tę, która podbiła największą liczbę serc planszowych maniaków.

Książka, ale tylko dla miłośników czytania

Jeżeli wpadłeś na pomysł, żeby sprawić komuś prezent w postaci książki, to super sprawa. Oczywiście tylko wtedy, kiedy jesteś przekonany, że osoba, którą chcesz nią obdarować lubi czytać. Nie ma najmniejszego sensu kupowania komuś książki, kto od dawna deklaruje, że z czytaniem u niego na bakier, bo po prostu woli inną formę rozrywki. Dlatego zawsze warto dobrze poznać daną osobę lub jeśli nie ma się takiej możliwości, to wypytać bliskich o preferencje i zamiłowania danej osoby, by nie popełnić faux pas.

Album ukochanego wokalisty

Sporo artystów przed świętami wydaje nowe krążki – nie bez przyczyny, wszak okres świąteczny to jeden z najgorętszych dla wielu obszarów gospodarki, również i dla artystów. Jeżeli wiesz, że osoba, której chcesz sprawić prezent jest ogromnym fanem danego artysty – prezent masz z głowy. Upewnij się jedynie, czy nie jest za późno i czy “prezentobiorca” już Cię nie ubiegł i sam siebie nie obdarował długo wyczekiwaną płytą. Jeżeli tak się już stało, to może warto zapoznać się z trasą koncertową artysty i kupić bilet (najlepiej dwa, żeby dana osoba nie musiała pójść na koncert sama).

Voucher zawsze się sprawdza

W sieci można znaleźć szeroką ofertę voucherową. Począwszy od wizyty w salonie SPA, skończywszy na lotach balonem. Jeżeli chcesz zainwestować w nietuzinkowy prezent, wystarczy poszperać w sieci, a na pewno znajdziesz voucher, który odpowiadać będzie Twoim wymaganiom – a właściwie nie Twoim, a osoby, dla której chcesz go kupić. Wszystko zależy od preferencji. Jeżeli ma to być prezent dla mężczyzny, może fajnym pomysłem na prezent będzie voucher na jazdę off-road lub jakimś innym wyścigowym wozem. Jeżeli prezent dotyczy kobiety możesz ufundować jej voucher na zabiegi w SPA, albo voucher na stylizację paznokci.

Szaliki, rękawiczki, skarpety - czyli tzw. standard świąteczny

Któż z nas nie dostał nigdy pod choinkę prezentu w postaci szalika, rękawiczek czy też skarpet? To pomysł bardzo oklepany, ale mający swój urok. Jest to przecież praktyczna forma prezentu, którą każdy może wcześniej, czy później wykorzystać. W ostatnim czasie pojawiła się moda na śmieszne, kolorowe skarpetki. To już nie te czasy, gdzie skarpety były tylko białe, albo czarne. Obecnie można kupić skarpety z niemalże wszystkim – z ulubionym bohaterem kreskówki, czy też z ulubionym fast foodem. Wystarczy dobrze poszukać, aby znaleźć wzory odpowiadające świątecznemu klimatowi – jednak z tym ostrożnie – takie skarpety będzie można założyć tylko w grudniu, bo trochę dziwnie chodzić w kwietniu w skarpetach ze świętym mikołajem lub reniferem. 😉 W temacie skarpet polecamy: CANDYSOX

Udostępnij ten artykuł:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Dodaj swój komentarz i dołącz do dyskusji